טיפים בלונדון

כאן תמצאו טיפים על לונדון מרגע הנחיתה עד לרגע החזרה לארץ

טיסות ושדות תעופה

כאשר מגיעים לאנגליה יש מספר רב של שדות תעופה,שדות התעופה אשר סוביבים את לונדון הם:לוטון מצד צפון,גטוויק דרום מערב,היתרו במערב,סיטי איירפורט במזרח,וסטנסטד בפרברי מזרח לונדון.
היום הטיסות הישירות מהארץ לאנגליה הם בעיקרן אל שדה התעופה היתרו עם חברת אל-על לטרמינל 4,ועם חברת ברייטיש איירוואיס שנוחתים בטרמינל 5
טיסות ישירות נוספות הם עם חברת אל-על לשדה התעופה לוטון וכמו כן טיסות ישירות של חברת איזי ג'ט אל לוטון.
איזי ג'ט מפעילה גם טיסות ישירות אל שדה התעופה גטוויק וממנו חזרה לארץ.


יש טיסות קישור שמגיעות אל סטנסטד,גטוויק,והיתרו,שמגיעים ישראלים דרך מדינות אחרות באירופה.


ברגע שאתם מגיעים אל הטיסה שלכם ללונדון הדבר החשוב לפני הנחיתה הוא לקחת טופס קטן מהדילים ולמלא אותו לפני ההגעה לביקורת הדרכונים,בכדי לחסוך המון זמן יש למלא את הטופס באנגלית בצורה ברורה עם הכתובת אליה אתם נוסעים ואת כל שאר הפרטים.


לגבי החזר כספי של המיסים בחלק משדות התעופה הוא מתבצע במקום ואפשר לקבל כסף במזומן חזרה,שדות התעופה לוטון,סטנסטד,גטוויק,סיטי.שם צריך למלא טופס ולשלוח אותו בנקודה של החזר נמס.
בשדה התעופה היתרו יש החזר כספי מזומן לאחר הצגת כל הקבלות לפקיד.


בקניות שלכם בלונדון אתם צריכים לבקש קבלות של החזר מיסים ובדרך כלל זה נמצא מקום מיוחד באותה חנות כמו כן צריך לגשת עם הדרכון להוצאת הקבלה.


 ההוצאות היומיות ללא השופינג בכל החנויות הם בערך כ-60 ליש"ט לאדם ואפשר לחשב כך לפי מספר הימים שמגיעים לביקור בלונדון,כמובן עדיף להמיר כסף לפני ההגעה ללונדון בכל הצ'אנג' המפוזרים בכל מקום ועדיף לא להמיר בשדות התעופה,כמו כן עדיף להצטייד עם כרטיס אשראי למקרה של משייכת כספים או שהכסף לא הספיק לאותו היום.


חשמל באנגליה הוא שונה מכל אירופה,בכל אירופה יש חשמל כמו בארץ עם שקעים עמו בארץ כך שהכל מתאים מהארץ לאירופה ישירות לקיר .
רק לא באנגליה,באנגליה השקעים רחבים יותר ולכן יש צורך להצטייד במתאמים לפני ההגעה לאנגליה.


שיחות ואינטרנט שמגיעים לאנגליה או אפילו לכל מקום בעולם יש עדיפות לקנות סים מקומי עם דיליים מעולים,אפשר ומומלץ לקנות את זה בכל חנות של טלפונים כמו המומלצים שלנו הם O2 VODAFONE


אוכל כשר ומסעדות של אוכל כשר תוכלו למצוא בשכונת גולדרס גריין והנדון אשר נמצאים על הקו השחור צפונה בלונדון,יש שם מבחר גדול מאוד של מסעדות וסופרים.
במידה ואתם לא מעונינים לצאת מהמרכז ועדיין רוצים לאכול אוכל כשר יש ברחבי לונדון חברה שמוכרת סנדוויצ'ים כשרים בשם DD'S לחצו כאן לראות איפה הם מפזרים סנדוויצ'ים.


מזג האוויר בלונדון ובאנגליה לא יציב צריך להיות מוכנים לכל אפשרות הזמן הכי טוב לבדוק מזג אוויר הוא באותו בוקר למשך אותו היום.
למרות זאת במידה ואתם מגיעים בתקופת הקיץ אז אמור להיות חם אבל יתכן שיהיה גשם וזה לא אומר שהטמפרטורה יורדת,אז צריך להצטיד עם מעיל רוח וכדומה.